UA
Наталія Храмченко
Наталія Храмченко
Юрист
Микола Гонтаренко
Микола Гонтаренко
Керівник Напрямку
Ігор Халецький
Ігор Халецький
Маркетолог

Bekomsan - турецька бренд зі світовим ім'ям, який досяг серйозних висот завдяки своєму засновнику Мустафі Бекечу. Справжні цінності, за його словами, - це не тільки багатомільйонні прибутки, а ще й бажання підтримувати контакти зі своїми численними друзями і отримувати від роботи задоволення. Досвід, старанність і активність Мустафи Бекеча і його брата стали запорукою появи в 1984 році марки Bekomsan, яка успішно просувається на ринку компресорних систем Туреччини і до цього дня.

Всі комплектуючі для компресорів зроблені в Туреччині безпосередньо на заводах Bekomsan. Якість сировини, матеріалів і комплектуючих, строго контролюється спеціальними відділами. У компресорах Bekomsan немає китайських деталей низької якості - турецька лідер не пішов за загальним напрямком до здешевлення виробництва, а зробив упор на якість виробленої продукції.

Політика Bekomsan - висока якість за доступну ціну за рахунок повного завантаження виробництва, великого обсягу замовлень, максимальної оптимізацією всіх процесів на виробництві та роботі справжніх професіоналів.

Всю історію бренду відображають слова, сказані Мустафою Бекечем: «Щасливий той, хто виробляє!».

Купуючи компресора Bekomsan у офіційного дилера ТОВ «Майстер Трак Сервіс», клієнт може бути впевнений - він придбав якісну продукцію, зроблену з душею і спеціально для нього!