UA
Тентований напівпричіп штора з рухомою підлогою
Тентований напівпричіп штора з рухомою підлогою
Тентований напівпричіп штора з рухомою підлогою
Тентований напівпричіп штора з рухомою підлогою
Тентований напівпричіп штора з рухомою підлогою
Об'єм:

92 м3

Довжина:

повна 12 430 мм

внутрішня 12 300 мм

Ширина:

повна 2550 мм

внутрішня 2480 мм

Висота:

4000 мм

Власна вага:

6 200 кг

Технічне навантаження на шкворінь:

12 000 кг (4х2)
ТМ Jost, 3,5 "відповідно до стандартів 94/20 EEC

Осі і пневматична підвіска:

ТМ SAF / Serin технічне навантаження на осі 9000/12 000 кг. Перша вісь підйомна

Опорні стійки:

Вантажопідйомність 24 тонни, 2 режиму з механічним перемиканням, TM SAF/Jost/Serin

Шасі:

TM Serin відповідає стандартам 98/91 EEC, виготовлених з високоякісної сталі з «I» профілем, виготовленим з використанням системи дугового зварювання.

Шкворень:

2 дюйма, ТМ Jost, навантаження 12т

Гальмівна система:

Гальмівна система, ТМ Wabco.

Гальмівна система, відповідає стандартам ЄС 71/320 ЄС і 2002/78 ЄС

 

Електрична система:

ТМ Метосан. 24 W. Електрична система, відповідна
стандартам 76/756 / EEC, 2007/35 EC і ADR. 2x7 полюсних штепселя,

1x15- полюсна штепсельна вилка, що підходить для всіх типів тягачів.

Світлодіодна система. Передні і бічні сигнали попередження.

Система даху:

Система даху обладнана рейками 21 шт з механічною зсувний системою «TM SESAM»

Штора:

виготовлена з брезентового матеріалу щільністю 680 г/м2 з підвищеною стійкістю до пошкоджень 3500 N/S

Шини та диски:

Диски 385/65 R 22,5 Шини ТМ Bridgestone, Goodyear 6 + 1

Передня панель:

Алюмінієва панель з вбудованою панеллю, виготовленої з фанери стійкою у деформації, 17мм.

Підлога:

підлога складається з багатошарової фанери, прокладеної між лонжероном і зовнішньої рамою

Аксессуари:
 • 1 пластиковий ящик для інструментів

 • 30 літровий бак для води

 • Алюмінієве велосипедне огорожа.

 • Ємність для палива 1500 л.

 • Запасне колесо - 1 шт

Тентований напівпричіп в Україні – надзвичайно популярна модель, адже на ньому перевозять будь-які вантажі. Коробки, обладнання, контейнери і навіть сільська худоба – все це можна перевезти за допомогою одного напівпричіпа!

Характеристики і переваги

Тентований напівпричіп використовується для перевезень некрихких вантажів, що не мають вимог до температурного режиму.

Найчастіше це:

 • побутова техніка;
 • палети;
 • ящики;
 • коробки
 • тварини.

Якщо встановити в середину декілька холодильних шаф, ви зможете перевозити харчові продукти.

Обираючи напівпричіп-тент зверніть увагу на наступні характеристики:

 1. Обсяг кузова. Ви маєте можливість замовити обладнання необхідного обсягу. європейські кузови мають обсяг 74м кубічних. Якщо ви перевозите меншу кількість товарів, обирайте обладнання з обсягом кузова – 70  метрів кубічних.
 2. Кількість вісей. Зазвичай це 3 опорних вісей, одна з яких підйомна – для полегшення маневрування порожнього напівпричіпа. Трьохвісний напівпричіп вважається універсальним – він дозволяє завантажувати великі обсяги різноманітного товару та зонувати простір всередині кузова. Обираючи напівпричіп, ви можете обрати вісі ТМ SAF, BPW або турецких брендів.
 3. Складних дах. Звичайні тенти мають суцільний дах. Але ви можете замовити модель зі складним дахом для полегшення завантаження напівпричіпа.
 4. Тип підвіски. Звичайна ресорна підвіска проста у обслуговуванні та при використанні. Моделі з пневматичною підвіскою коштують дещо дорожче. Але саме пневматична підвіска забезпечує плавних рух напівпричіпа при повному завантаженні, що актуально на дорогах України.
 5. Максимальне навантаження на осі –11 000 кг.
 6. Шасі. Ми пропонуємо тентові напівпричіпи з шасі ТМ Serin, що виготовлені за унікальною технологією розпорошувальної системи дугового зварювання.
 7. Підлога – зазвичай це багатошарова фанера, яка надійно утримує вантаж та має низьку вартість. Для полегшення прибирання всередині салону та полегшення конструкції, ви можете обрати алюмінієву підлогу.
 8. Задні дверцята. Для зручності роботи з напівпричіпом, у задній частині встановлюють спеціальний відкидний клапан, або дверцята.
 9. Гальмівна система.

Тентовані напівпричіпи від компанії Cargovis мають надійний бічний захист від механічних пошкоджень. Ви можете бути впевнені – ваш вантаж буде у безпеці під час перевезення.

До переваг тентованих напівпричіпів відносять:

 1. Низьку вартість – у порівнянні з суцільною металевою конструкцією тент коштує набагато дешевше, що значно знижує вартість усього напівпричіпа.
 2. Зручне  відкриття – покриття звичайного тента автоматично підіймається вверх, шторної моделі – вбік. Обирайте саме той напівпричіп, який буде зручним для вас.
 3. Захист вантажу від сміття та атмосферних  опадів. Не дивлячись на те, що покриття напівпричіпа – це тканина, її структура надійно захищає вантаж від вітру, дощу та снігу. Під час перевезень, вантаж надійно захищений від потрапляння сміття та дрібних камінців з дорожнього покриття.

Придбавши напівпричіп від компанії Карговіс Україна, у комплекті ви отримаєте запасне колесо, алюмінієве загородження та ємність для  інструментів. Аксесуари полегшують перевезення вантажу та допоможуть водієві впоратись на трасі у випадку незвичайної ситуації.

Просте оформлення

Купити тентований напівпричіп в Україні від компанії Cargovis надзвичайно легко – просто залиште заявку на сайті або зателефонуйте за номером 044 333-43-32 . Наші менеджери передзвонять вам у зручний час та допоможуть оформити покупку.

Співпрацюючи із нами, ви отримаєте наступні переваги:

 1. Індивідуальний підхід. Ми завжди ретельно розпитуємо покупця, які технічні параметри йому необхідні. Це дозволяє створити індивідуальне замовлення за найкращою ціною – ви не переплачуєте за непотрібні характеристики.
 2. Відповідність стандартам ЄС та України. Вся наша продукція має міжнародні сертифікати, що дозволяє використовувати її у межах ЄС. При надходженні товару в Україну, напівпричіпи також проходять сертифікацію. Усі підтверджуючі документи ми віддаємо покупцеві.
 3. Постійний супровід. Придбавши напівпричіп від компанії Карговіс, ви отримаєте персонального консультанта. Він залишається з вами на зв'язку цілодобово. Якщо обладнання випадково вийде з ладу, ми подбаємо, щоб напівпричіп якомога швидше доставили на сервіс та відремонтували.
 4. Доставка по Україні.Ми доставляємо нові напівпричепи в Україну всього за 10 днів! Під час оформлення замовлення вкажіть населений пункт в якому ви хочете забрати обладнання – ми доставимо його у вказаний термін. Або ви можете самостійно забрати техніку в Києві.
 5. Сервісне обладнання. Більше 15 років працює наш сервіс з обслуговування напівпричепів. Впродовж 12 місяців діє гарантія на придбане обладнання – ремонт напівпричепів у цей термін безкоштовний. Якщо ж гарантійний термін закінчився, ви все одно можете обслуговувати техніку на нашому сервісі.

Не гайте час, замовляйте напівпричіп-тент просто зараз!

 

ТОВ Майстер Трак Сервіс

Адреса: м. Хмельницький, вул. В. Глушенкова, 11

Телефон:  +380 67 350-20-90
                     +380 96 955-15-76

e-mailinfo@cargovis.com.ua