UA
SERIN запустив виробництво алюмінієвого самоскиду
29
Липня
2019
Одним з найбільш частих запитів наших клієнтів були самоскиди полегшеної маси - з алюмінію. На жаль, компанія CARGOVIS не могла запропонувати подібну модель. Але наш партнер, турецький завод напівпричепів SERIN почув побажання клієнтів, і запустив нову модель - алюмінієвий самоскидний напівпричіп на 3 осі.

Ключова перевага оновленої моделі самоскиду - полегшена маса напівпричепа. При обмеженнях, що діють в ПДР України, сумарна вага тягача з напівпричепом (включаючи вагу) не повиненна перевищувати 40 тонн. Звичайний автопоїзд без вантажу має вагу в 13-15 тонн на максимальних - трьох осях.

Нова модель самоскиду має вагу на 1-2 тонни менше типових сталевих. Це дозволяє за одну ходку перевозити не 21-22 тонни вантажу, а всі 24 тонни. За рахунок низької власної маси, напівпричіп з полегшеного сплаву алюмінію, дає можливість будівельному бізнесу істотно економити на паливі і максимально оптимізувати логістичні витрати.
 


Самоскид вже присутній на нашому сайті і доступний до замовлення. Вдосконалюйте свій бізнес разом з нашою вантажною технікою вже сьогодні!