UA
Лізинг

та кредит

Лізинг - оренда техніки або іншого майна з правом викупу, тобто протягом дії лізингового договору клієнт оплачує вартість придбаної техніки частинами, а в кінці терміну закриває залишилися боргові зобов'язання і отримує повне право власності. Переваги лізингу:

· Обрана техніка надходить на баланс підприємства відразу ж після укладення договору;

· Схема забезпечення, при використанні якої техніка, яка перебуває в лізингу, виступає в якості застави та забезпечення оплати;

· Базова витратна частина істотно нижче кредитного договору;

· Дозволяє зменшити податкові ставки завдяки тому, що платежі по лізингу належать до валових витрат;

· Гнучкі графіки оплати, з урахуванням специфіки необхідної техніки і сезонності бізнесу;

· Так як техніка в лізинг не може бути предметом застави, то треті особи не можуть накласти на неї різні стягнення;

· Відсутня прив'язка до іноземної валюти.

        Варто зазначити що вся техніка, яка надається в лізинг не вимагає додаткових витрат на реєстрацію. Всі необхідні процедури проводить «УКРАВТОКОМПЛЕКТ» за свій рахунок, тому клієнти відразу ж отримують техніку, готову до роботи.

            Також важливою перевагою лізингу є кількість документів, необхідних для реєстрації угоди - замість 3-4 (кредитна угода) кампанія укладає з клієнтом 1 договір. Відповідно знижуються базові витрати і скорочується час укладання угоди.

            В умовах нестабільної економіки нашої країни до клієнтів висувають високі вимоги з точки зору підтвердження кредитоспроможності. У лізингу ці вимоги зменшені по максимуму, так як не потрібні ніякі додаткові гарантії і застави. Також не можна забувати про те, що техніку, отриману за договором лізингу можна достроково повернути кампанії - власнику.