UA
Лізинг

та кредит

Нові напівпричепи в розстрочку від партнерів компанії CARGOVIS

Погляньте на автомобільні дороги. Більшість фур, тягачів, вантажівок тощо., Здійснюють транспортування вантажів на напівпричепах. Це спостереження говорить про те, що популярність і економічна ефективність їх очевидна практично для всіх. Універсальність і величезна різноманітність вибору напівпричепів задовольнять вимогам самого вишукувальних замовника. На ринку представлено більше 400 різних варіантів для всіх видів вантажоперевезень. А можливість купити напівпричіп в розстрочку або лізинг, дозволяє використовувати напівпричіп відразу, а платити поступово.

Як же купити напівпричіп з максимальною вигодою?

Наша компанія є офіційним представником 5 провідних турецьких заводів по виробництву напівпричепів. Ми не тільки поставляємо продукцію, а й надаємо весь супутній сервіс: від повного обслуговування і постачання запчастин, до надання TIR-стоянок і виконання всіх ремонтних робіт

Ми, спільно з нашими партнерами, також надаємо найбільш вигідні умови співпраці:

  • в розстрочку
  • в лізинг
  • у кредит

Купуючи обладнання в розстрочку або лізинг, Ви отримуєте незаперечну вигоду: напівпричіп відразу вводиться в експлуатацію і приносить прибуток, а Ви платите поступово. Керуючи, таким чином, розподілом фінансових потоків, компанії отримують максимальну вигоду.

Ми пропонуємо різні варіанти розстрочки платежу, з терміном аж до 5 років! Ще одним варіантом придбання напівпричепів є лізинг.

Основною перевагою даного варіанту покупки є наступні фактори:

  • Напівпричепи не ставляться на баланс Вашої компанії. Це скорочує базу для податку на прибуток
  • ПДВ від вартості напівпричепів відноситься на податковий кредит
  • Мінімальний початковий платіж
  • Термін лізингу до 5 років


Зателефонуйте нам і ми зробимо точні розрахунки за лізинговою програмою, що підходить саме вам. Розрахуємо оптимальний термін і розмір щомісячного платежу.

Нашим партнером по наданню послуг лізингу є компанія ОТП «Лізинг». Це перевірена компанія, що входить до складу великої Європейської структури. Якісний сервіс, оперативна робота та швидкість оформлення документів - відмінні переваги нашої роботи. Телефонуйте, і наші менеджери підкажуть всі нюанси вибору і плюси використання індивідуальних фінансових програм покупки.