UA
НАША МІСІЯ
НАША МІСІЯ

Ми раді вітати вас на офіційній сторінці компанії Cargovis Україна. Основний вид нашої діяльності – продаж напівпричепів високої якості, що відповідають стандартам ЄС та пристосовані до експлуатації на дорогах України.

Трошки про нас

Ми молода компанія, що була створена у 2017 році. Наша компанія спеціалізуємось на наступних моделях:

  • Самоскиди.
  • Трали низькорамні.
  • Газовози.
  • Зерновози.
  • Цементовози.
  • Тенти.
  • Цистерни.

Ми завжди орієнтуємось на потреби клієнтів, тому саме ви обираєте товщину стінок обладнання, тип підвіски, шасі, матеріали. Але є міжнародні стандарти, яких ми дотримуємось. Саме тому ми не замовляємо неякісну дешеву техніку з матеріалів, які за декілька років стануть непридатними.

Вартість напівпричепів напряму залежить від характеристик обладнання. Тому вона озвучується кожному покупцю індивідуально після співставлення усіх особливостей техніки.

Ми пропонуємо вам нові напівпричепи, тому що на власному досвіді знаємо, що навіть якісні німецькі та японські моделі з пробігом неминуче виходять з ладу.  На цьому наголошують наші майстри, які працюють з напівпричепами більше 15 років. Сучасні моделі турецького виробництва прості в експлуатації, мають низьку собівартість запчастин та відповідають стандартам Європейського Союзу. 

Що ви отримаєте

Перш за все ми пропонуємо своїм клієнтам напівпричепи високої якості. Але це ще не все. Співпрацюючи з нами ви отримаєте наступні послуги:

Індивідуальний підхід. Якщо вам терміново потрібна техніка, ми пропонуємо вам напівпричепи, які є у наявності чи їх можна замовити впродовж 1-2 діб. Якщо вам потрібна спеціальна техніка, ми сформуємо для вас індивідуальне замовлення і обладнання виготовлять на заводі саме під ваші потреби. Саме тому комерційна пропозиція формується тільки після того, як ви зазначите необхідні технічні параметри.

Низька ціна. Ми напряму співпрацюємо із заводами. Тож ви не сплачуєте ніякої націнки посередників. Також в нас є спеціальний економічний відділ. Наші спеціалісти щоденно вивчають ринок запчастин і закони України, щоб знизити вартість комплектуючих та розмитнення.

Постійний супровід. Придбавши напівпричіп від компанії Cargovis ви отримуєте контакти персонального консультанта, який знаходиться на зв'язку цілодобово. Навіть якщо вам потрібна поміч вночі першого січня – ми зробимо все можливе, щоб допомогти вам. Наш консультант візьме на себе періодичний технічний огляд, ремонтні роботи та допоможе з оформленням документів на техніку для перевезень у інших країнах.

Персональна знижка. Чим більше техніки ви замовляєте, тим більше ви економите. Замовляючи від трьох одиниць обладнання ви отримуєте знижку. Її розмір залежить від замовлених моделей та кількості обладнання. Також в нас періодично з'являються акційні пропозиції – замовляючи оптові партії напівпричепів ми отримуємо знижку від заводу і можемо знизити ціну для покупців на якісну техніку. Тож уважно слідкуйте за оновленнями нашого сайту та питайте в менеджерів про спеціальні пропозиції.

Ми постійно вдосконалюємось. Тож завжди просимо своїх клієнтів залишати відгуки щодо нашої роботи та якості техніки, яку ви отримуєте. Таким чином ви допомагаєте нам ставати краще, а іншим покупцям – обрати напівпричіп.

Ми цінуємо усіх клієнтів та раді новим покупцям. Дзвоніть нам за телефоном та отримайте всю інформацію, щодо напівпричепа, який вас цікавить.

Важливо знати! Ми прагнемо бути кращими у свої області і хочемо, щоб наша техніка служила вам якомога довше. На наших сторінках у Facebook та Youtube ви знайдете практичні поради, щодо самостійного обслуговування техніки. Також ми публікуємо матеріали, в яких зазначаємо, на які особливості напівпричепів необхідно звертати увагу при виборі. 

Будуємо якісний бізнес в Україні разом!

Наша стратегія
Стать лучшим
Стать лучшим

Наше завдання надати краща пропозиція за ціною і якістю на ринку нових причепів в Україні

Команда
Команда

Правильно підібраний колектив компанії, дає можливість зробити процес придбання продукції максимально комфортним для клієнта.

Eкспертна консультація
Eкспертна консультація

Надати клієнту всю необхідну інформацію про товари.

Яка кубатура напівпричепа потрібна, який матеріал кузова, осі, власна маса.

Є ціла безліч питань, на які клієнт не завжди може знати відповіді, і наша заду допомогти йому в цьому.

Продаж і сервіс
Продаж і сервіс

Наша компанія спеціалізується не тільки на продажу напівпричепів, а ще й наданні послуг з їх ремонту, а також ремонту тягачів всіх провідних марок.

Перевірка і підтвердження якості
Перевірка і підтвердження якості

Перед тим як опинитися у клієнта, вся техніка проходить контроль якості на заводі.

Також перед відправкою в Україну, фахівець нашої компанії перевіряє всю інформацію на предмет відповідності заявлених даних та фактичних, щоб забезпечити 100% відповідність очікуванням клієнта.

Партнерство з провідними підприємствами
Партнерство з провідними підприємствами

Ми співпрацюємо з 5 найбільшими заводами виробниками напівпричепів Туреччини.

Один з них існує з 1972 року і площа заводу складає більше 12 000 м2 на якому трудитися більше 300 співробітників.

сертифікати і ліцензії
0 / 0
test
test
test uk
0 / 0
Наша команда
0 / 0
Наталія Храмченко
Наталія Храмченко
Юрист
Наталія Дмитрук
Наталія Дмитрук
Менеджер з продажу
Дмитро Журбелюк
Дмитро Журбелюк
Фінансовий Директор
Ігор Халецький
Ігор Халецький
Маркетолог
Олег Нікітченко
Олег Нікітченко
Менеджер з продажу
Дмитро Каширін
Дмитро Каширін
Керівник
0 / 0