UA
НАША МІСІЯ
НАША МІСІЯ

Ми раді вітати вас на офіційній сторінці компанії Cargovis Україна. Основний вид нашої діяльності – продаж напівпричепів високої якості, що відповідають стандартам ЄС та пристосовані до експлуатації на дорогах України.

Трошки про нас

Ми молода компанія, що була створена у 2017 році. Наша компанія спеціалізуємось на наступних моделях:

  • Самоскиди.
  • Трали низькорамні.
  • Газовози.
  • Зерновози.
  • Цементовози.
  • Тенти.
  • Цистерни.

Ми завжди орієнтуємось на потреби клієнтів, тому саме ви обираєте тип підвіски, шасі, матеріали. Але є міжнародні стандарти, яких ми дотримуємось. Саме тому ми не замовляємо неякісну дешеву техніку з матеріалів, які за декілька років стануть непридатними.

Вартість напівпричепів напряму залежить від характеристик обладнання. Тому вона озвучується кожному покупцю індивідуально після співставлення усіх особливостей техніки.

Ми пропонуємо вам нові напівпричепи, тому що на власному досвіді знаємо, що навіть якісні німецькі та польські моделі з пробігом неминуче виходять з ладу.  На цьому наголошують наші майстри, які працюють з напівпричепами більше 15 років. Сучасні моделі турецького виробництва прості в експлуатації, мають низьку собівартість запчастин та відповідають стандартам Європейського Союзу. 

Що ви отримаєте

Перш за все ми пропонуємо своїм клієнтам напівпричепи високої якості. Але це ще не все. Співпрацюючи з нами ви отримаєте наступні послуги:

Індивідуальний підхід. Якщо вам терміново потрібна техніка, ми пропонуємо вам напівпричепи, які є у наявності чи їх можна замовити впродовж 1-2 діб. Якщо вам потрібна спеціальна техніка, ми сформуємо для вас індивідуальне замовлення і обладнання виготовлять на заводі саме під ваші потреби. Саме тому комерційна пропозиція формується тільки після того, як ви зазначите необхідні технічні параметри.

Низька ціна. Ми напряму співпрацюємо із заводами. Тож ви не сплачуєте ніякої націнки посередників. Також в нас є спеціальний економічний відділ. Наші спеціалісти щоденно вивчають ринок запчастин і закони України, щоб знизити вартість комплектуючих та розмитнення.

Постійний супровід. Придбавши напівпричіп від компанії Cargovis ви отримуєте контакти персонального консультанта, який знаходиться на зв'язку цілодобово. Навіть якщо вам потрібна допомога вночі першого січня – ми зробимо все можливе, щоб допомогти вам. Наш консультант візьме на себе періодичний технічний огляд, ремонтні роботи та допоможе з оформленням документів на техніку для перевезень у інших країнах.

Персональна знижка. Чим більше техніки ви замовляєте, тим більше ви економите. Замовляючи від трьох одиниць обладнання ви отримуєте знижку. Її розмір залежить від замовлених моделей та кількості обладнання.

Ми постійно вдосконалюємось. Тож завжди просимо своїх клієнтів залишати відгуки щодо нашої роботи та якості техніки, яку ви отримуєте. Таким чином ви допомагаєте нам ставати краще, а іншим покупцям – обрати напівпричіп.

Ми цінуємо усіх клієнтів та раді новим покупцям. Дзвоніть нам за телефоном та отримайте всю інформацію, щодо напівпричепа, який вас цікавить.

Важливо знати! Ми прагнемо бути кращими у свої області і хочемо, щоб наша техніка служила вам якомога довше. На наших сторінках у Facebook та Youtube ви знайдете практичні поради, щодо самостійного обслуговування техніки. Також ми публікуємо матеріали, в яких зазначаємо, на які особливості напівпричепів необхідно звертати увагу при виборі. 

Будуємо якісний бізнес в Україні разом!

Наша стратегія
Надати кращу пропозицію на ринку
Надати кращу пропозицію на ринку

Пропонуючи технічні рішення, ми завжди повністю занурюємося в нюанси бізнесу клієнта. Ви можете вибрати причіп з наявності або вирішити, з яких комплектуючих буде зібраний саме ваш. При цьому, весь асортимент нашої техніки має сертифікати відповідності міжнародним стандартам.

Команда
Команда

Наші фахівці - експерти з багаторічним досвідом на ринку вантажної техніки. Підписуючи договір, ви отримуєте персонального консультанта на зв'язку 24/7, який не просто підбере техніку безпосередньо під завдання вашої компанії, але і допоможе з оформленням документації при роботі з вантажними перевезеннями і роботі з іноземними контрагентами.

Заощаджуємо час клієнта
Заощаджуємо час клієнта

Ми беремо на себе всі роботи по вибору, оформлення і транспортування техніки з турецького заводу. При наявності напівпричепів на складі виробника ми доставимо замовлення до клієнта всього за 10 днів!

Продаж і сервіс
Продаж і сервіс

CARGOVIS бере на себе всі роботи з оформлення документації, проведення періодичного техогляду, і ремонту. Завдяки наявності сервісної станції в м Хмельницький, ми можемо забезпечити оперативне відновлення вашої техніки незалежно від поточного пробігу без втрати гарантії від виробника.

Ручаємося за якість
Ручаємося за якість

Причепи турецького виробництва повністю адаптовані до експлуатації на українських дорогах і мають сертифікати якості ЄС. Вся техніка перед відправкою клієнту проходить тестування на заводі виробника. До моменту передачі клієнту причепи кілька разів перевіряються на технічну відповідність і комплектацію. Тому при отриманні ви завжди будете впевнені в надійності наших напівпричепів.

Партнерство з провідними підприємствами
Партнерство з провідними підприємствами

CARGOVIS є представником 5 найбільших заводів напівпричепів Туреччини. Завдяки співпраці безпосередньо з виробниками, ми можемо сформувати таку пропозицію, яке буде повністю вирішувати необхідні завдання вашого бізнесу.

сертифікати і ліцензії
0 / 0
test
test
test
test uk
0 / 0
Наша команда
0 / 0
Наталія Храмченко
Наталія Храмченко
Юрист
Микола Гонтаренко
Микола Гонтаренко
Керівник Напрямку
Ігор Халецький
Ігор Халецький
Маркетолог
0 / 0